AZELASTIN COMOD 0,5MG ML Oční Podání GTT SOL 10ML

AZELASTIN COMOD 0,5MG ML oční podání GTT SOL 10ML

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na oči uši nos a ústa
Dodavatel:Azelastin
Cena:245 Kč
AZELASTIN COMOD 0,5MG ML oční podání GTT SOL 10ML 4,25 (85%) 23 hodnocení

Přípravek Azelastin COMOD patří do skupiny léčivých přípravků zvaných antihistaminika. Antihistaminika působí tím, že brání účinkům látek, jako je např. histamin, které tělo vytváří jako součást alergické reakce. Bylo prokázáno, že zmírňuje oční zánět. Přípravek lze použít k léčbě a prevenci očních potíží, které se objevují se sennou rýmou a lze jej rovněž použít k léčbě očních obtíží způsobených alergií na látky jako jsou např. částečky domácího prachu nebo zvířecí srst. Azelastin COMOD není vhodný k léčbě očních infekcí.


 • CELLUFLUID 5MG ML oční podání GTT SOL 30X0,4ML
  CELLUFLUID 5MG ML oční podání GTT SOL 30X0,4ML

  Cellufluid je náhražka slz, která obsahuje látku zvanou sodná sůl karmelózy. Ta je používána k léčbě příznaků syndromu suchého oka..

  199 Kč
 • OPHTHALMO-SEPTONEX oční podání GTT SOL 1X10ML
  OPHTHALMO-SEPTONEX oční podání GTT SOL 1X10ML

  Bez porady s lékařem se přípravek používá k léčbě akutních a chronických nehnisavých zánětů spojivek, očních víček a nehnisavých..

  119 Kč
 • NISITA nosní sprej 20ml
  NISITA nosní sprej 20ml

  Nisita nosní sprej se používá při příznacích rýmy a alergie. Pomáhá uvolňovat ucpaný nos, čistí nosní sliznici a poradí si i se..

  159 Kč
 • COLDISES Sensitiv nosní olej ve spreji 10ml
  COLDISES Sensitiv nosní olej ve spreji 10ml

  Coldises Sensitiv nosní olej ve spreji slouží k preventivní a podpůrné péči suché nebo strupovité nosní sliznice, k její celkové..

  169 Kč
 • Nosko Oil nosní sprej 10ml
  Nosko Oil nosní sprej 10ml

  Nosko Oil je přírodní sprej na bázi sezamového oleje, který zvlhčuje a zklidňuje nosní cesty, odstraňuje svědění a zabraňuje vysoušení..

  159 KčObjevte: Kapky do očí pro děti i dospělé V sekci volně prodejné léky | léky na oči uši nos a ústa je možné objevit azelastin comod 0,5mg ml oční podání gtt sol 10ml!
© 2021 Kontakt