ALLERGODIL 1MG ML Nosní Podání SPR SOL 1X10ML

ALLERGODIL 1MG ML nosní podání SPR SOL 1X10ML

Kde koupit >>Základní údaje o produktu:
Kategorie: Léky na oči uši nos a ústa
Dodavatel:Allergodil
Cena:169 Kč
ALLERGODIL 1MG ML nosní podání SPR SOL 1X10ML 4,25 (85%) 19 hodnocení

Přípravek Allergodil je lék na alergii, který obsahuje účinnou látku azelastin-hydrochlorid. Kdy můžete Allergodil užívat? Přípravek Allergodil nosní sprej se používá k léčbě nosních příznaků sezónní alergické rýmy (senné rýmy) a celoroční alergické rýmy. Mezi tyto příznaky patří: Kýchání, štípání nebo svědění v nose Vodnatá rýma a ucpaný nos  U sezónní alergické rýmy jsou časté i oční příznaky:Překrvení spojivekSvětloplachostSlzeníSvědění očíOtoky víček Kdo může nosní sprej Allergodil užívat? Přípravek je určen dětem starším 6 let, dospívajícím a dospělým.  Balení: 10 ml.


 • CELLUFLUID 5MG ML oční podání GTT SOL 30X0,4ML
  CELLUFLUID 5MG ML oční podání GTT SOL 30X0,4ML

  Cellufluid je náhražka slz, která obsahuje látku zvanou sodná sůl karmelózy. Ta je používána k léčbě příznaků syndromu suchého oka..

  199 Kč
 • OPHTHALMO-SEPTONEX oční podání GTT SOL 1X10ML
  OPHTHALMO-SEPTONEX oční podání GTT SOL 1X10ML

  Bez porady s lékařem se přípravek používá k léčbě akutních a chronických nehnisavých zánětů spojivek, očních víček a nehnisavých..

  119 Kč
 • AKUSTONE ušní sprej 15 ml
  AKUSTONE ušní sprej 15 ml

  AkusTone je zdravotnický prostředek obsahující ingredience, které jemně rozpouští zbytkový ušní maz v zevním zvukovodu, umožňující..

  199 Kč
 • Fytofontana Aurecon drops 10ml
  Fytofontana Aurecon drops 10ml

  Aurecon drops ušní kapky představují novou etapu v péči o vnější ucho. Ulehčuje a zdokonaluje čištění vnějšího zvukovodu tím, že..

  139 Kč
 • Immunodrop Sakei 8ml
  Immunodrop Sakei 8ml

  Immunodrop Sakei je zdravotnický prostředek určený k ochraně a stabilizaci povrchu oka zejména při změnách slzného filmu, u červených..

  249 Kč
 • SYSTANE ULTRA zvlh.oční kapky bez konz. látek 10ml
  SYSTANE ULTRA zvlh.oční kapky bez konz. látek 10ml

  Systane Ultra zvlhčující kapky jsou zdravotnický prostředek ve formě sterilního roztoku. Jsou vhodné pro dočasné zmírnění pálení a..

  285 Kč
 • OKUZELL forte oční kapky 10 ml
  OKUZELL forte oční kapky 10 ml

  Okuzell forte oční kapky jsou 0,4% oftalmický roztok hyaluronátu sodného. Hyaluronát sodný má mukomimetické, mukoadhezivní a viskoelastické..

  159 KčObjevte: Kapky do nosu V sekci volně prodejné léky | léky na oči uši nos a ústa je možné objevit allergodil 1mg ml nosní podání spr sol 1x10ml!
© 2021 Kontakt